Kişisel Gelişim Değil İçsel Yolculuk (Ücretsiz E-Kitap)

Kişisel Gelişim Değil İçsel Yolculuk (Ücretsiz E-Kitap)

Version v.0.1
Download 417
Total Views 817
Stock 2081
File Size 1.10 MB
File Type pdf
Create Date 29 Aralık 2017
Last Updated 5 Temmuz 2019
Ücretsiz indirmek için lütfen üye olunuz

Bu e-kitapta okuyacağınız yazılar, çeşitli tarihlerde www.milliyet.com.tr sağlık köşesinde yayımlanan bazı yazılarımdan oluşmaktadır. İçerikleri seçerken işinize yarayacağını düşündüğüm alanlardan seçmeye çalıştım. Yazıları seçerken dikkat ettiğim bir diğer husus da geneli ilgilendiren konular olmasıydı. Sağlık köşesinde stres, depresyon kaygı gibi çeşitli konularda da yazılarım olmakla birlikte, genelin ilgisini çekebilecek konuları seçmeyi tercih ettim.
Kitaba kişisel gelişim değil, içsel yolculuk adını vermem yolculuğun kendisinin anlamlı olduğuna vurgu yapmak içindir. Yolumuz ve yolculuğumuz nefes aldıkça devam edeceği için, bu e- kitapta yazılanların her dönemeçte farklı anlamlarla yenilenmesini temenni ediyorum. ‘Bazen hep aynı yöne baktığımız için diğer yöndeki güzellikleri kaçırırız.’ Aslında bu yazıların e- kitaba dönüşmesinin hikayesi de bu sözde gizli. Baktığın yer sana güzellik getirmiyorsa başını çevir belki diğer yön sana göz kırpıyordur.

 

* E-kitap ile ilgili  değerli düşüncelerinizi, dilek@dileksoylemez.com adresine mail yoluyla ileterek, yazma  yolculuğuma sağlamış olacağınız katkı için şimdiden teşekkür ederim.

dileksoylemez

Posted by dileksoylemez

Yazar, 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olmuştur. Evli ve 2 çocuk annesidir. Hakkında detaylı bilgiye http://www.dileksoylemez.com/hakkimda adresinden ulaşabilirsiniz.

Website: http://www.dileksoylemez.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.